Jdi na obsah Jdi na menu

alaska je plamenech/Dokonalýkluk

23. 1. 2015

V mrazivém a drsném prostředí Aljašky dokáže být někdy i pořádně horko. Zvlášť v místech, kde dravá naftařská společnost Aegis Oil Company buduje své nedostatečně zabezpečené plošiny nad vrty. A tak není divu, že to občas pořádně vybuchne a z ledových hlubin vyšlehnou žhavé plameny. V úctyhodné vzdálenosti přitom nervózně přešlapují šéfové firmy a netrpělivě očekávají Forresta Tafta, specialistu na exploze naftových vrtů, pro kterého je tento druh katastrofy přesně tím jako voda pro rybu...

Poster k filmu 
						Aljaška v plamenech
						
					
				Poster k filmu 
						Aljaška v plamenech
						
					
				Poster k filmu 
						Aljaška v plamenech

                                                                                                  

Nejlepší kamarádky Mae a Gabby jsou premiantky druhého ročníku na střední škole, s počítačem to umí jako málokdo, jen společensky se jim nedaří mezi vrstevníky zapadnout. Jednoho večera dají dohromady plán, jak vytvořit dokonalého kluka pomocí pár úderů do klávesnic a wifi připojení. Co holky nevědí je, že počítač, který používají, je nastaven tak, aby vytvořil robotického super vojáka, který je omylem aktivován v podobě Alberta.

Testy z fyziky a matematiky nepředstavují pro Gabby Harrison a Mae Harley žádný problém, ale zapadnout do kolektivu už se jim tak snadno nedaří. Dívky tak použijí software Maeina otce k vytvoření falešného Maeina přítele ve vysokém rozlišení. Jmenuje se Albert a splňuje všechny představy středoškolské dívky o chlapci snů. Když se ale Albert oživí jako pokročilý robotický voják, nejlepším kamarádkám dochází, že Maein otec pracuje pro přísně tajnou vojenskou agenturu, která se teď snaží Gabby a Mae dostat. Vládní agenti jdou i po Albertovi, protože ten nesmí padnout do špatných rukou.

how-to-build-a-better-boy-gabby

Gabby:Maeina chytrá nejlepší kamarádka, která se ji snaží zachránit, ale nakonec způsobí ještě větší chaos.

how-to-build-a-better-boy-mae

Mae:Gabbina nejlepší kamarádka, která hledá dokonalého přítele. S přáními je potíž v tom, že se občas splní!

how-to-build-a-better-boy-albert

Albert:Okouzlující a roztomilý kluk snů. Dokonalý výtvor, který je ale trochu komplikovanější, než si dívky představovaly.

 

 

 

poster