Jdi na obsah Jdi na menu

kletba měsíčního údolí/Mezi námi zvířaty

16. 2. 2015

podle světového bestselleru malý bílý koníček. 

 

 malý bílý koníček

                                                 

Mezi námi zvířaty je lehkomyslný býček Otis,jenž tráví celé dny zpěvem,tancem a prováděním různch darebností lidem.Když jednoho dne odjede farmář do města,cítí přiležitost provést největší neplechu  svého života.A nenapadne ho nic geniálnějšího než uspořádat ve stodole zvířecí diskotéku.

Mezi námi zvířaty (2006)Rýša

                                                      

Hrdina Tiny

 Malé štěně zachraňuje les a jeho zvířátka.Animovaná dobrodružství psíka Tinyho a jeho kamarádů z lesa. Tentokrát má však před sebou štěně nelehký úkol – musí zachránit zvířátka žijící v lese, v kterém trávil radostné chvíle se svými „bratříčky-králíčky“. Ovšem když se všechna zvířátka spojí, tak se dílo podaří.

 [Bobo-Hasenbande-Seventh_Brother-220.jpg]

Poster undefined 
								Superbad
							
						
					Poster undefined 
								Superbad
							
						
					Poster undefined 
								Superbad
							
						
					Poster undefined 
								Superbad
							
						
					Poster undefined 
								Superbad
							
						
					Poster undefined 
								Superbad

Superbad: Superbad je varujícím příběhem dvou dospívajících chlapců, které čeká maturita. Jsou na sobě obrovským způsobem závislí, ale teď by měl každý z nich jít na jinou vysokou školu a čeká je odloučení. Evan (Michael Cera) je milý, chytrý a stydlivý. Seth (Jonah Hill) je drzý, náladový a posedlý děvčaty. Ve filmu sledujeme jejich zoufalé pokusy zapůsobit během jedné bláznivé noci na osoby, po kterých touží... během jediné příšerné, potupné noci, na kterou po zbytek života vděčně vzpomínáte.

kouzelnice

pokoj na koštěti