Jdi na obsah Jdi na menu

Velká oříšková loupež/Omyšce a medvědovi

26. 1. 2015

Seznamte se s vedlejšími postavami filmu Velká oříšková loupež!

Animovaná komedie o dvou vykutálených kamarádech.Seznamte se s vedlejšími postavami dobrodružného filmu Velká oříšková loupež (v originále Nut Job) Zvířátka v městském parku se pod vedením autoritativního mývala dohadují o zásobách na zimu, zatímco se veverčák Bručoun s nemluvící krysou chystají vyloupit obchod s oříšky. Veverky Andie a Grayson se jim s ostatními do akce vnutí. Brzy však zjistí, že krám si pronajali zločinci, kteří se odtud prokopávají do sousední banky... Velká oříšková loupež je sledem různých honiček, zmatků, nedorozumění i podrazů mezi zvířátky i mezi lupiči a vede k poznání, že v životě je důležitější dávat než dostávat, že v jednotě je síla a že nad dobré přátele není. Velká oříšková loupež, dobrodružství dvou hlodavců, kteří plánují nebezpečnou akci. Poznejte hlavní postavičky tohoto animáku!

Velká oříšková loupež

 

Veverčák Surly

AndieBručoun Grayson

Andie (Endi),Bručoun (Surly)a Grayson

 Andie je pracovitá a obětavá mladá veverčičce. Každému chce pomáhat, proto ji mají všichni rádi. Andie chce dohlédnout na Surlyho, kterému moc nevěří. Surly se nakonec do energické a nebojácné Andie zamiluje. Andie je veverka-workoholik, která vyniká snad ve všem, na co sáhne, ať už jde ozachraňování životů, podání pomocné ruky nebo řešení hádanek. Ale pak potká Surlyho a je z toho láska jako trám ...

 Egoistický Surly myslí jen na sebe. Není moc poctivý a zásoby na zimu rozhodně nemíní shánět někde po stromech. Proč taky, když je může ukrást. Jeho plány však ne vždy vyjdou podle jeho představ a tím si často zkomplikuje život. Surly ale není bez srdce a když zničí zásoby obyvatel stromu v parku, ozve se v něm svědomí a rozhodne se společně se svým přítelem Buddym provést velkou oříškovou loupež. Surly je tvrdohlavý a sarkastický veverčák, který nikdy nevěří na to, co dýchá a už od mládí se snaží najít různé (i nečestné!) cestičky, jak se dostat k oříškům. Jeho lásku k jídlu nic nepřekoná, ale to jen do doby, než potká krásnou Andie ... 

 Grayson je dobromyslný a sympatický veverčák, který trpí narcismem. Ačkoliv to vypadá, že se neustále pohybuje mezi zrcadlem a svými fanoušky, je to vtipný, okouzlující a skvělý chlapík, který svůj vzhled a atletické schopnosti využívá k záchraně kamarádů v nouzi.

KámošMiláčekMýval

Kámoš (Buddy),Miláček a mýval (zlí)

 Buddy je krysa. Je téměř jako Surlyho bratr. Oba společně tvoří nerozlučnou dvojici v dobrém i zlém. Surly má mozek a Buddy zase svaly, proto se oba vzájemně potřebují a doplňují. Buddy je trochu naivní a důvěřivý krysák, který má srdce na správném místě. Díky své vrozené nevinnosti ale vždy horlivě a bez námitek plní všechny úkoly, které mu zadá jeho kamarád Surly. 

 Precious (Miláček)

Precious je Kingův pejsek, který vypadá na první pohled hrozivě, ale jinak by neublížil ani mouše.

 Raccoon (Mýval) je mýval, který je mistrem manipulace a chamtivosti, a který udělá cokoliv pro to, aby nasytil svou neuvěřitelnou chuť k jídlu.

Krtek

Krtek (poslouchá Mývala)

King
KIng je gangster, který byl právě propuštěn z vězení po osmi letech a snaží se opět uplatnit ve světě zločinu. 

 Fingers

Pan Fingers je hlavním bijcem Kingovy party, který je určen na špinavou práci.

 Happy

Happy je elegantní gentleman, o němž je známo, že je vždy dobře oblečený.

 Knuckels

Knuckles je holohlavý strašidelný lupič, který nikdy nemluví.

Lana
Lana je Kingova optimistická a naivní holka, která ho má ráda a chce se konečně usadit a založit rodinu. Je velmi trpělivá a má vřelý vztah ke zvířatům. 

Kardinál

Kardinal je malé, robustní a shnilé jablíčko s omezenou slovní zásobou.

how to draw precious from the nut job

 

     how to draw mole from the nut job

Rváči (Čimi,Čoni)
Rváči jsou trojčlenný tým svišťů, které tvoří dvojčata Jimmy a Johnny a starší sestra Jamie, která je jejich neformálním vůdcem. Jimmy a Johnny nejsou příliš inteligentní bratři, a proto jsou pod neustálou kontrolou své sestry, protože jinak by jejich hašteřivé hádky nikdy neskončily.

how to draw buddy from the nut job

 

how to draw cardinal from the nut job

 

shurly a máma

 

how to draw raccoon from the nut job

 

Andie

 

main image

 

main image

how to draw surly from the nut job

main image

how to draw grayson from the nut job

 

                                                           

Medvěd Ernest je chudý

Medvěd Ernest je chudý a často hladový hudebník.Při hledání něčeho k snědku chytí malou myšku Celestinu,která utekla ze svého podzemního myšího světa.Aby neskončila v Ernestově prázdném žaludku,uzavře s ním dohodu.Když ji medvěd nesní,ukáže mu místo,kde může získat spoustu čokoády,bonbonů a těch nejlepších sladkostí.To co mezi bručounským Ernestem a upovídanou Celestinou začalo jako pouhá dohoda,přerůstá v neobvyklé přátelství a ze zvířat se přes všechny rozdíly stává nerozlučná dvojice.