Jdi na obsah Jdi na menu

Arktos Piskodur a James

10. 12. 2013
arktos.jpgArktos
 
Věk
neznámí
Pohlaví
Muž
Druh
Sněhulák
Titul
ledoví vládce, úhlavní nepřítel Tabalugy
Karma
Zlá
Autor
Gregor Rottschalk, David Witt
Hraje
Frank Ciazynski
Blízcí
nejspíš žádní
Výskyt
   Tabaluga,Tabaluga tivi,tabaluga film

Jméno:Arktos Titul:ledový vládce,úhlavní nepřítel Tabalugy Arktos:Hlavní protivník on zlý sněhulák,který si krade za cíl,aby Grónsko zmrzlé pustiny.On král Iceword.Má halu ze zvířaty,který byly zmrazeni jim,A je zamilovaný do mrzliny,dál by si ji každý den k snětku.

 Arktos - podpora hrdinu naší show a hlavního protivníka z první a třetí sezóny. V druhé řadě je nepřítelem neutrální.

 Character:Arktos je sněhulák, který za každou cenu chce zbavit našeho malého Tabalugi chtěl vzít jeho postavy draka vlastnit medailon, naštěstí, drak neumožňuje, a to ještě je hora. Arktos je služebníkem zavolal Jamese- tučňák, který vždy sloužili jemu a jeho důvěryhodného Butler. Arktos je také silný armáda ledních medvědů.Jejím hlavním cílem je zničit Tabalugi (hlavně první řadě), stejně jako dostat medailon (třetí série), ale vždy se snaží řídit draka, balené v nesnázích a pro všechny obviňuje Jamese.

 No, teď si myslí, že to! DC jdeme a zimní čas je Arktoszeit! Připravte se na ledové finále! Hohoho! Ano!"(Tabaluga tivi, 18.12.1999) 

Arktos je antagonista Tabaluga. On dělal jeho první vzhled v Tabaluga & Lilli, kde vytvořil Lilli svést Tabaluga dostat do svého ohně. Jeho vlastním přístupem sněhulák je stejně starý jako svět (klíč k moci). Umí vždy porazit jeho nemesis Tabaluga, jen když zničil své plány.

Arktos.jpg

Imejdzis.jpg

myšlení Arktos

Arktos

  kaja-a-piskodur.jpg

  Piskodul král pisku.Hamsin:Vládce pouštní říše,ochotný udělat z Gronska kralovství pošute.On se objeví jako tornádo písku. 

Piskodul nebezpeční duch, vládce pouště.On se vyskytuje jen ve druhé sérii, Arktos tlačí do pozadí, přebírat roli padoucha v karikatuře. To je špatné a mazaný. Žije v pouštní paláci, a když náhodou zničí, budování nové, ještě silnější. Jsme stále ve válce s údolím Paradise(zeleno zemí), někdy s Lodolandią(ledozemi), ačkoli obvykle dělá mír nebo alianci s Arktosem. Často slzy tupě na předmětech. Jako většina obyvatel pouště často něco táhne. Přesune jízda na velbloudu, a někdy i za pomoci Piaskolotu - svou vlastní verzi Arktoplanu Arktos. Jeho pochoutka je "písek pusinky." Pro Piskodula je nebezpečné jen voda, ve které se nerozpustí. V předposlední epizodě druhé série Pá "The Sands of Destiny" Piskodul spadl do vodopádu a zmizel navždy.Piskodul se zobrazuje pouze v druhém kole. 

 James:Zdvořilý a jemný tučňák,který je loajalní k Arktosovi a je pilot svého pána,dopravy Arktoplanu.Když tučňáci Icewold dočasně upustily Arktose.James byl jediný kdožůstal po jeho boku.

 James (Jakib) je nejdůležitější tučňáků Lodolandii (ledozemi) jej odlišuje monokl na nose. Slouží jako maršál soudu Arktos (2 a 3 série se nazývá majordom), stejně jako jeho poradce od útěku z Owl Uhu Lodolandii. Změny charakter Jamesovy v závislosti na řadě, můžeme říci, že předávání opravdovou proměnu: 1. série bojí Arktos, ale on je odhodlán a ten jediný ho urazit za jeho zády. Dokonce i když to není vidět pravítko, on zůstává věrný k němu, na rozdíl od jiných podřízených. Či méně pochopit jeho myšlenky, a ačkoli často nemají je považují za nejlepší, nic neříká a vykoná je. Ve 2. kole James kritické oko se dívá na jednání svého pána, dělá si z něj legraci, někdy dokonce zesměšňuje zájem oko. Řada 3 již snaží zbavit Arktos a chopit se moci v Lodolandii, ai kdyby to pomůže, že hledá v tomto vlastním zájmu, soutěžit s Keyem(Kájou) a supem. Dokáže udělat čas přátelství s Tabalugy, ale zůstává věrný Arktosowi. To se objeví v každé sérii a poslední epizoda je spolehnout se sám na sebe, protože Arktos je poražený Tabaluga a zmrazí navždy ve svém paláci.