Jdi na obsah Jdi na menu

Tabaluga

10. 12. 2013

  Musím vám přestavit miláčka Tabalugu!Je to krásný zelený dráček,který je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu.To ja se koukala na něj jde i v ulož to.To je on šmudla.No není boží?  

     Tabaluga

 Jméno
 Tabaluga
 láska
 Lilly
Druh pohlaví
Drak muž
Titul
nejlepší kamarád
Karma
Kladná
 bydliště
 Zeleno země (Grónsko)
 Otec
 Tirion
 Přátelé
Hrabálek,Stisko,Leo a Buzz,
Výskyt
Tabaluga,Tabaluga tíví,Tabaluga a leo,

Tabaluga obývá fiktivní Gronsko.On je asi 7 dračí let(700 lidských let,jako jeden rok je 100 pro člověka.Jeho otec zemřel,když mu bylo 6 let.Little je znám o jeho matce.Po smrti svého otce,Tabaluga byl poslední z draků stylizovaný korunní princ-z Gronska místo obývané mluvicí zvířata z mnoha různých druhů.Tabaluga musí bránit svůj domov od dvou soupeřících království na obou stranách Grónska,ledovém palácivládne zlý sněhuák Arktos a spalující poušttě  vládne zlý duch písku jménem Piskodul.

  Tabaluga:On je malý zelený drak,který je hlavním protagonistou serie.On je král Gronska.Syn Tiriona.Tabaluga je drak 7 let,a princ 

Tabaluga,malý zelený drak,je protagonista série stejného jména.

Tabaluga, malý zelený drak , je zaměřen na děti pohádkové postavy, která byla původně vymyslel německý rockový zpěvák Peter Maffay, dětský skladatel Rolf Zuckowski a dlouholetý Maffay textu Autor Gregor Rottschalk. Oni vytvořili v roce 1983 společně motivu, který zprvu jen pro provádění koncepční album ( "Tabaluga nebo cesta k rozumu") byla určena. Dětská kniha napíšou a ilustrátor Helme Heine dal Tabaluga svou postavu.
"Jeden Přál bych si, i když jste někdy starší, nezapomeňte nikdy tuto sadu Erich Kästner:" Pouze ti, kteří rostou a zůstává dítě je lidská bytost "s těmito přenosovými přáteli, vzít dobrou péči o vás, pro všechny ostatní. . Váš Tabaluga! " (Tabaluga tivi na 07/05/2011) 
Tabaluga , malý, zelený drak, je zaměřen na děti pohádkové postavy, která byla původně vymyslel německý rockový zpěvák Peter Maffay, dětský skladatel Rolf Zuckowski a dlouholetý Maffay textu Autor Gregor Rottschalk. Oni vytvořili v roce 1983 společně motivu, který zprvu jen pro provádění koncepční album ( "Tabaluga nebo cesta k rozumu") byla určena. Dětská kniha napíšou a ilustrátor Helme Heine dal Tabaluga svou postavu. Tabaluga žije v "travní porosty" a je nyní 7 let každý rok draka čítá 100 lidských let. Externě Tabaluga je stylizovaná verze evropského draka. Má vždy zachránit svou vlast od Arktose, as, kde byla jeho Lilli první zbaví ve spárech strašlivého sněhuláka. 
S Tabaluga tam předchozích šesti alb, tři muzikály a nového čtvrtého muzikálu, který bude na turné na podzim 2016th Tam s ním Products, dětský program s názvem "Tabaluga tivi", pak oživená série od roku 1997 do roku 2004 budou mít nové vydání z roku 2018 po filmu o 2017th  

  

Tabaluga konkurz fussgrafik.jpg

Tabaluga.gif